PREZENTAREA MASTERATULUI SPAŢIUL ISLAMIC: SOCIETĂŢI, CULTURI, MENTALITĂŢI

Joi, 18 aprilie 2013, ora 18, a avut loc, în cadrul seriei de manifestări prilejuite de prezentarea ofertei educaţionale a  Facultăţii de Limbi şi Literaturi Străine a Universităţii din Bucureşti pentru anul academic 2013-2014, prezentarea masteratului Spaţiul islamic: societăţi, culturi, mentalităţi.

Expunerea a fost realizată de Andra Dodiţă, Andrada Puiu, Nana Cnejevici, Roxana Ioniţă, Elena Samoilă şi Ana-Maria Panţuru, cursante în anul al II-lea, care le-au oferit participanţilor la “seara masterală” informaţii asupra obiectivelor programului, precum şi asupra conţinutului şi profilului cursurilor.

This entry was posted in Activităţi extracurriculare, Admitere la masteratul Spaţiul islamic: societăţi, culturi, mentalităţi, 2016, Ştiri şi activităţi, Studii de masterat. Bookmark the permalink.