SĂPTĂMÂNA PORŢILOR DESCHISE LA FACULTATEA DE LIMBI ŞI LITERATURI STRĂINE DIN BUCUREŞTI, 7-11 MAI 2011

Vă aşteptăm la cursurile de limba turcă programate în cadrul Săptămânii Porţilor Deschise la Facultatea de Limbi şi Literaturi Străine din Bucureşti, potrivit următorului program:

Practica limbii turce – luni, 7 mai, orele 10-12 (Cabinetul de limba turcă, str. Pitar Moş, 7-13)
Structura limbii turce – miercuri, 9 mai, orele 12-14 (Cabinetul de limba turcă, str. Pitar Moş, 7-13)
Literatură şi cultură turcă – vineri, 11 mai, orele 10-12 (Cabinetul de limba turcă, str. Pitar Moş, 7-13)

Vă vor fi alături atât studenţii anului II turcă, cât şi profesorii secţiei (Cristina Dincer, Gihan Curtomer şi Luminiţa Munteanu), alături de care sperăm să petreceţi momente cât mai plăcute.

This entry was posted in Ştiri şi activităţi. Bookmark the permalink.